Pro nákup není nutné se registrovat.

KONTAKT: 774 515 003

košík je prázdný

Novinky na Facebooku

Pro více informací, aktuální akce a chystané novinky navštivte náš FB profil s názvem JOICO CZ

Moisture Recovery technologie

Nahoru nebo dolů, hladce nebo zvlněně, pro ty, jejichž vlasy jsou příliš suché, tyto volby prostě neexistují. Ať už je příčina jakákoliv, možná se zásadní důvod suchosti nachází ve vlasové hydrolipidické vrstvě. Tenká membrána mezi pokožkou a vlasovou kůrou je zodpovědná za hydrataci, takže při jejím narušení již nedokáže udržet vlhkost vlasů. Naštěstí jsme vyvinuli unikátní způsob, jak to opravit. Elixír z oceánů, Hydramine Sea Complex ™, se skládá z exkluzivní směsi mořských rostlinných a minerálních látek, běžně pouhým okem neviditelných, které společně opravují hydrolipidickou bariéru pro obnovení zdraví a zastavení další dehydratace vlasů jak je znázorněno na našem dalším exkluzivním videu které Vám tuto technologii přiblíží.

 

embed video plugin powered by Union Development

Nové JOICO intro Video

JOICO uvádí na trh novou technologii k 1. březnu 2013

JOICO právě zaznamenává okamžiky obrovského významu ve vlasové vědě s objevy na bázi DNA. Víme, že vlasy jsou jako řetězce DNA a poškození vlasů jsou výsledkem chybějících propojení, která jsou poškozena nebo se rozpadla. Ale co kdybychom mohli chybějící spojení obnovit a dosáhli tak vlasů nádhernějších než kdy předtím? To by bylo ohromující… pro JOICO je to však již realita.

JOICO rozluštilo kód
JOICO našlo chybějící propojení poškozených vlasů, a dokonale využilo technologii založenou na studiu DNA, která se stává novou složkou celé kolekce produktů pro péči o vlasy. Díky tomuto inovativnímu vědeckému rozvoji otevřel tým pro výzkum a vývoj JOICO nové dveře k objevení technologie, která navždy změní vlasovou formulaci i celý vlasový průmysl.

Průlom ve vědě: Bio-Advanced peptide Complex™

Síla výzkumu DNA a nejnovější pokrok ve studiu biomimikrů společně představí patentovaný Bio-Advanced Peptide Complex™,nejsilnější cílenou technologii obnovy vlasů v historii.


"Tím, že napodobujeme přesný peptidový řetězec potřebný pro optimální obnovu a ochranu vlasů, Bio-Advanced peptide Complex™ jde nad rámec jakýchkoliv omezení; nejenže opravuje konkrétní místa poškození, ale také předchází škodám tím, že vytvoří molekulární štít ochrany kolem struktury vlasu", vysvětluje Rushi Tasker, ředitel oddělení výzkumu a vývoje, USA. "Výsledně budou vlasy výrazně silnější a budou vypadat zdravější a lesklejší - dokonce i jen po jednom použití".Od 1. února 2013 bude JOICO Bio-Advanced peptide Complex™ zastoupen ve všech JOICO šamponech, kondicionérech, kúrách, stylingových a dokončujících produktech, vedle již slavných JOICO technologií jako Multi-Spectrum Complex™ v řadě Color Endure, Oat Protein Complex™ v řadě Body Luxe, KeraShield Complex™ v řadě Smooth Cure, Hydramine Sea Complex™ v řadě Moisture Recovery a Hair Protection System™ v řadě K-Pak.


Stylingové produkty New Power představují AquaLastic
Vedle monumentálního kroku pro nové klíčové technologie ve všech produktech JOICO je zde také nový AquaLastik ™ - trvanlivá technologie, odolávající vlhkosti, která umožňuje, aby se vlasy přetvářely po dobu až 72 hodin po aplikaci. Tato nová technologie se nalézá v nových produktech Power Styler, které patří do kategorie JOICO Styling & Finishing, dále JOICO Power Whip™, JOICO Power Spray™ Fast-Dry Finishing Spray

embed video plugin powered by Union Development

K-Pak technologie

Pro více inspirace Vám přinášíme exkluzivní video o technologii použité v řadě K-Pak. Tato řada je zaměřena na poškozené vlasy a vlasy vykazující známky poškození, nebo na stresované vlasy. Řada K-Pak obsahuje největší množství Keratin Proteinu a navíc je jako ostatní řady obohacena o zcela nový a unikátní Bio-Advanced Peptid Complex, který zabraňuje poškození vlasů, rekonstruuje je, chrání před poškozením v budoucnosti. Pro tuto řadu je pak použita speciální technologie Hair Protection System, se kterou Vás krátké video seznámí. Brzy uveřejníme další videa o užité technologii JOICO.

 

 

embed video plugin powered by Union Development