Já chápu, že informační technologie je v dnešní době opravdu hodně důležitá. A nemyslím to zle, protože hodně lidí mi říká, že v poslední době jsou počítače a informační technologie a všechno kolem velice přeceňované. Já si tohle vůbec nemyslím. Vemte si, kdyby přestaly používat lidé počítači anebo by to úplně přestal existovat. A upřímně, já se vám přiznám, že já bych se asi zbláznila, kdybych už od dnešní doby nemohla vůbec sáhnout na mobilní telefon anebo na notebook počítač. A všechny tyto tři vymoženosti mám doma. A můj syn má dokonce dva tablety. Jeden tablet má opravdu jenom na hry a druhý tablet používá ve škole.

Práce s PC je důležitá.

Ano slyšíte a čtete správně. Můj syn nosí do školy tablet. A má to dokonce povolené. Protože můj syn chodí do školy do jednoho kroužku, kde po poslední hodině vyučování mají ještě třicet minut výuky na informační technologií. A není to jenom tak obyčejná informační technologie. Právě v tomto kroužku neboli kurzu se děti učí zacházet s elektrem o s informační technologií anebo s technikou. Podle mého názoru je to opravdu skvělé, aby se v budoucnu všichni učili na počítači a tak podobně. A přeci každý zaměstnavatel chce, by člověk dokonale ovládal počítače nebo informační technologie.

Syn má doma už i počítač.

Takže opravdu nevidím žádný špatný důvod v tom, že se malé děti už učí odmalička zacházet s počítačem anebo s něčím podobným. A abych pravdu řekla, já jsem informační technologie nikde moc nechápala, takže já sama jsem si ve dvaceti letech musela vzít kurz počítačů, abych se lépe naučila, bych také vůbec mohla pracovat na recepci. Protože práce recepční byla vždycky moje vysněná a potřebovala jsem k tomu velké znalosti počítače a informační technologie. A jak jste na tom vy a počítače? Myslím si, že mnoho lidí na to nadává, ale opravdu zbytečně. Ano, bere to dost času, ale někdy je to nevyhnutelné.