Vlastníte vířivku? Pokud ano, tak byste měli vědět, že se vaše vířivka musí jednou za čas vyčistit. A jak takové čištění provést? To není jen tak jednoduché, proto jsou zde firmy, které nabízejí čištění vířivek. Ku příkladu si vezmeme firmu servisvirivychvan.cz, tato firma nabízí přípravu vířivku a bazénů na sezónu a také vyčištění a revizi technologii, to zahrnuje pročištění masážního a cirkulačního potrubí, také kontrolu těsnosti všech přírub, technologií a spojů včetně odstranění jakéhokoliv problému spojeného s netěsností, automatických dávkovačů, doplnění chemie, kontroly pískové filtrace, a také případně výměnu písku, podle jeho stavu.

muž a žena se koupají ve vířivce

Dále tato firma nabízí měření tvrdosti vody a její optimalizaci, seřízení automatických dávkovačů, servis automatických šesticestných ventilů a nastavení, výměnu a opravu poškozených dílu, to zahrnuje masážní motory, ozony, cirkulační motory, trysky, potrubní systémy, montáž nového zařízení, renovace stávajícího, jeho zprovoznění, následný servis a udržování, také nabízejí zazimování, které zahrnuje diagnózu, bazénu, či vířivky a jejich kompletní http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kompletni-sady-kol–11 vyčištění, následné rozpojení a vysušení potrubního systému. Odpojení externích zařízení a celková příprava vířivky, či bazénu.

Logo firmy spaaquaservis

Také poskytují strojní čištění cirkulačního a masážního potrubí, jak, můžete vidět tato firma, nabízí opravdu velkou škálu služeb, a to ještě k tomu nejsou všechny. Proto aby vaše vířivky a bazény byly v dobrém stavu, potřebují profesionální servis, takže tomu nemůžete dávat lehkou váhu. Obsah služeb, které tato firma, poskytuje je jak záruční, tak pozáruční. Kromě, těchto služeb vám firma poskytne také služby pro odzimování a zazimování bazénu a vířivek, také servis a opravy čerpadel. V každém případě tuto práci budou provádět profesionálové, pod dohledem kvalifikovaných pracovníků, se zkušenostmi s, odbornými dovednostmi.